Live nga rrugët e Kanës me…Xhandar Kryshonë!

Është pikërisht jugu i Francës ai në të cilin është përqëndruar vëmendja kulturore ditët e fundit. Me zhvillimin e Festivalit të Kanës, qyteti është mbuluar nga fryma artistike në tërësi, më shumë se çdo ditë tjetër të vitit.
Ditën e sotme kanë parakaluar thuajse gjatë gjithë ditës makina me shpurën e personazheve të kësaj komedie, me në krye protagonistin: Xhandar Kryshonë, të cilët kanë marrë vëmendjen e gjithë Festivalit dhe turistëve, që kanë populluar qytetin e bukur francez. Në galeri do të gjeni foto eksluzive nga Bordo, që ju sjell gjithmonë më pranë çdo eventi kulturor.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *