Arbana Osmani zbulon një pjesë të karakterit të Jonit!

Jon tashmë është bërë dy vjeç dhe në këtë moshë fëmijët fillojnë të formojnë karakterin e tyre. Arbana Osmani edhe pse është treguar tejet e rezervuar për të zbuluar portretin e të birit, ama një pjesë të karakterit të tij ajo na e ka zbuluar. Në një foto meme të postuar në Instagram mami Arbana na ka lënë të kuptojmë që kanë filluar telashet tani edhe për të, pasi mesa duket Jon nuk e dëgjon më. “Fëmijët e mi duke dëgjuar, kur unë i kërkoj për herë të parë për të bërë diçka”, shkruhet nën foto. Me siguri do të dëgjojë herën tjetër Jon, mami Arbana!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *