Udhëtoni drejt hapësirës këtë verë!

A jeni të gatshëm të udhëtoni drejt hapësirës e të përshkoni galaksi me stilin tuaj? Mos u mendoni dy herë po hyni në një orbitë duke përzier sportiven dhe eleganten së bashku me detaje argëtuese kozmike.

‘Space girl’ ka për të qenë tendenca edhe në pasarelat vjeshtë-dimër, pse të mos frymëzoheni që tani? Galaksi, yje, satelitë, planete dhe ufo, ja disa propozime të veçanta e futuriste  për ju që guxoni!

 

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *