Flakë fare sot!

U rikthye në skenën shqiptare më e suksesshme se kurrë, në programin televiziv ‘Your face sounds familiar’ ku solli personazhe të ndryshëm botërorë dhe fitoi një çmim special nga produksioni.  Performoi  live edhe në skenën e ‘Miss Shqipëria’.

Tani është momenti për pushime për këngëtaren Flaka Krelani. Ajo na ka treguar se ka zgjedhur të pushojë në bregdet. Por, sot… hmmm sot na ka mahnitur fare! Jo me vokalin e saj!

Këngëtarja ka postuar disa foto në të cilat shihet format e saj të bukura fizike, trupi i palestruar dhe barku i sheshtë si prej ndonjë atleteje! Flakërimë fare!

Si për kontrast me bikinit e saj ngjyrë pink, Flaka ka zgjedhur të veshë një golf të zi në pjesën e sipërme dhe syzet e errëta për t’u mbrojtur prej diellit.

Bravo Flaka! I sfidove që të gjithë sot!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *