Shikim vezullues me këtë make up!

Në verë ne jemi të gjitha në një humor më të mirë e më të guximshme me ngjyrat, apo jo? Sa na shijon edhe kjo ngjyra e nxirë e lëkurës!

Ndoshta kjo është edhe arsyeja se pse për në verë tendencat e bukurisë janë gjithashtu me ngjyra më të plota e më të ndezura. Tendencë? Një make up neoni. Sigurisht, në qoftë se ju jeni një adhuruese  make up-i, me efektet e fortë e fluoreshentë mund të përshtateni më së miri në një mbrëmje nën yje ose në bredget!

Produktet kozmetike të neonit ofrojnë një larmi ngjyrash nga  më të ndryshmet. Ky trend bukurie e vë theksin tek sytë,  provoni tonet e syve ose kombinojini ato me një penel me ngjyra me efektin e neonit dhe rezultati final do të jetë një shikim mbresëlënës me  një vështrim edhe më të ëmbël.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *