Meshkuj, këtë vjeshtë mbizotëron stili i një kaubojsi western!

Që nga Harry Stiles e deri tek Johnny Deep, të gjithë yjet kanë rënë pre e stilit western. Jo vetëm si pjesë e një shfaqjeje apo festivali muzikor, look-u me stilin e një kaubojsi Teksan është i përshtatshëm edhe për të dalë në qytet.

Kjo ishte një nga tendencat e verës e cila do të vazhdojë të ndiqet edhe për stinën e vjeshtës me një miks ngjyrash, veshjesh urbane të kombinuara me detaje të modës së viteve ’70-të. Shfletoni galerinë tonë dhe inspirohuni nga veshjet dhe aksesorët, kopjoni look-un e yjeve dhe mos e lini t’ju shpëtojë ky stil për sezonin që po vjen!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *