Stili unik i veshjeve të Rita Ora-s këtë verë!

Këngëtarja Rita Ora në këtë sezon veror ka qenë duke udhëtuar kudo në botë për të promovuar hitin e saj të fundit “Your song”.

Në çdo shfaqje, performancë e promovim të këtij singëlli këngëtarja nuk është  shfaqur asnjëherë me të njëjtin look. Ajo ka zgjedhur të vijë ndryshe, por bukur! Që nga ngjyrat pastel, tek veshjet e lëkurës dhe deri tek stili vintage. Përveç larmisë së të veshurit, këngëtarja ka eksperimentuar edhe me flokët. Kujtojmë flokët e saj kaçurrela me volum, si të Jennifer Lopez në serialin “Shades of blue”.

Shfletoni galerinë tonë për të parë gjuthë paraqitjet e yllit të Pop-it Rita Ora gjatë verës së vitit 2017!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *