Të kujtojmë Lady D përmes stilit të saj ikonik

Diana Spencer, Lady D, apo princeshë Diana, për ne do të mbetet gjithmonë princesha e zemrave, siç ajo pëlqente ta quanin. Diana, bashkëshortja e princit Charles, vinte nga një familje fisnike dhe u mor me çështje të shumta humanitare dhe bamirësie.

Ajo dallonte për stilin e veçantë të të veshurit, stil i cili mbetet ende sot një burim frymëzimi jo vetëm për Kate Middleton, por edhe për mjaft figura të tjera femërore. Në prag të 20-vjetorit të vdekjes së saj ju sjellim në galeri momente që na kanë ngelur në memorie që dëshmojne se ajo ishte me të vërtetë një ikonë stili e shekullit të njëzetë. Shfletoni galerinë!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *