Në këtë sezon velinat e Fiks-it vijnë ndryshe!

Emisioni investigativ “Fiks Fare” nisi mbrëmë nën prezantimin e Devis Mukës dhe Dorian Ramaliut. Për sa i përket dy velinave në krah të tyre, mund të themi se ka një risi: Nuk janë më një bionde dhe një brune, por të dyja brune dhe me flokë të shkurtra!

Velinat e reja që do të shohim në këtë sezon të Fiks-it pranë aktorëve janë Vangji Telo dhe Sonja Cemeri.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *