Familjes Kardashian-Jenner do t’i shtohen edhe dy vajza!

Klani Kardashian-Jenner sapo festoi “Dekadën Kardashian” dhe do të zgjerohet edhe me dy vajza!

Më e  vogla e familjes, 20-vjeçarja Kylie Jenner është pesë muajshë shtatëzënë me të dashurin e saj Travis Scott dhe është zbuluar gjinia e fëmijës së saj: ajo është në pritje të një vajze! Fëmija e saj e parë do të vijë në jetë në muajin janar, në të njëjtën kohë me fëmjën e Kim dhe Kanye. Çifti po pret fëmijën e tyre të tretë pas North dhe Saint përmes një nëne surrogatë, e cila do të jetë gjithashtu një vajzë! Klani i vajzave Kardashan-Jenner po zgjerohet!

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *