Të thurësh shtëpinë

Këtë sezon, më shumë se në asnjë periudhë tjetër të vitit, interiori i shtëpive tona duhet të jetë prej druri, me fije palmash, me rrjeta dhe thurje prej çdo materiali, sepse kjo dhuron çlodhje në çdo moment të ditës. Kanape, ndarëse, ndriçuese apo divane me motive rrjetash e bëjnë ambientin tonë.

Për ide interesante, shfletoni galerinë!

 

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *