Bebe Rexha zbulon këngën e re!

Ajo është padyshim një nga këngëtaret e reja shqiptare me më shumë ndikim në botë përmes muzikës së saj. Bebe Rexha na ka prezantuar se cila do të jetë kënga e saj e radhës, përmes një videoje të shkurtër me tekst të publikuar në profilin e saj në Instagram.

 

“Meant to be” është titulli i këngës së re. Një bashkëpunim me Florida Georgia Line i cili pritet të vijë së shpejti me një klip. Rexha ka ndarë me ndjekësit lajmin se videoja me tekst është tashmë në kanalin Youtube dhe shpreson që fansat të jenë po aq të emocionuar sa ajo për klipin e ri që po vjen! Ndërkohë, këngëtarja ka zgjedhur të shijojë Hong-Kong-un!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *