Armina Mevlani, relaks në stinën e preferuar!

Armina Mevlani, falë blogut të saj të njohur ishte pjesë e eventit të rëndësishëm të Javës së Modës në Milano e Paris. Blogerja e njohur shqiptare e cila adhuron stilin retro, krahas profesionit të saj dhe modës na ka treguar edhe aktivitetin fizik të cilin praktikon për t’u relaksuar. Armina preferon sportin e jogës dhe meditimin në natyrë!

 

Mes fotove të fundit që ka ndarë, ajo na shfaq natyrën me ngjyrat e vjeshtës dhe klasën e saj të jogës e meditimit që sapo ka përfunduar! Pas meditimit, blogerja është ndjerë vërtetë e relaksuar, madje na ka zbuluar se vjeshta është edhe stina e saj e preferuar! Një mënyrë mjaft e mirë kjo, për të mbajtur fizikun në formë!

 

 

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *