Kuadratët, frymëzimi britanik, parësor për stinën e ftohtë

Nga kuadrati klasik te kuadratët e mëdhenj të përshtatura dhe të përziera me fantazitë gjeometrike; e rëndësishme është që të jetë “check print”. Prerja në stilin perfekt britanik (në fakt quhet edhe skocez) është më e mira për stinën e vjeshtës, mbi pallto dhe xhaketa të tërheqjes mashkullore dhe mbi pallto ultrafemërore, si në fundet e ngushtë, ose në fustanet prej shifoni. Dhe nuk duhet të gaboni me aksesorët si cizmet dhe cantat për të gjitha ditët.

Një udhëtim në gardërobën 360 ° me pak fjalë. Këtu janë shumë ide cool për të gjetur për të shënjestruar në blerje.

Pallto dopiopetë Fay.

Fustan shifoni me rrudha, Maje.

Fund i drejtë prej leshi, Bottega Veneta.

Bluzë me mëngë, Mango.

Fund asimetrik prej kashmiri, Louis Vuitton.

Pantallona të ndezura, Miu Miu.

Fustan i shkurtër, Marella.

Këpucë -çizme N°21.

Çantë Falabella, Stella McCartney.

Xhaketë leshi me dopiopetë, & Other Stories.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *