Primark hap një dyqan të dedikuar tërësisht  Harry Potter-it

Një ëndërr e bërë realitet: një botë magjike e sjellë me të gjithë xhepat, një vend ku është e pamundur të dalësh duarbosh.

Çmimet shumë të pranueshme Primark dhe magjia e botës së Harry Potter: po ëndrra jonë është bërë realitet. Primark i ka dedikuar dyqanin në Oxford Street East të Londrës magjistarit, me një seri mallrash që fillon nga veshjet , bjektet për shtëpi dhe deri te lodrat dhe çantat.

Çdo cep frymëzon magji dhe gjen me të vertët gjithçka: tuta, pizhama, të brendshme, për krevatin, jastëkë, pellushë, peshqirë, tasa, ora, bizhuteri, zbulurime, çorape, pantofla, t-shirt, atlete, çanta, kapele dhe veshje që të lënë me gojë hapur.

Nëse shkon në Londër të këshillojmë të shkosh me patjetër në Primark Oxford Street East,14-28 Oxford St, Fitzrovia.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *