Përplasje mes Ermalit dhe Luanës pa filluar ende emisioni!

Këtë të shtunë nis në televizionin Top Channel emisioni “Shiko kush luan” nën drejtimin e Luana Vjollcës. Në të njëjtën fashë orare në televizionin Klan transmetohet “Xing me Ermalin” i Ermal Mamaqit.

 

Duket se konkurrenca mes tyre për programin në primetime ka filluar, edhe pse programi i Vjollcës nuk ka filluar ende. Ermali ka ndarë një foto përmes së cilës u kujton fansave ta ndjekin sonte programin e tij në orën 21.00.

 

Luana i ka komentuar se sot publiku nuk do të ketë mundësi ta ndjekë Ermalin: “Janë të zënë sonte”, i shkruan ajo. Por, as Mamaqi me komentet e tij pikante nuk mbetet pas: “Të lutem dil nga jeta ime. si munde… ej shiko… javës tjetër po nuk e pate bezdi ma jep mua atë fustanin e bardhë. edhe unë kam ndjenja…edhe unë kam gjoks.”

 

E sigurisht, një koment i tillë pritej nga Ermali! Në spotin publicitar të Luanës të bie në sy fustani i saj i bardhë me një dekolte të ekzagjeruar për sonte… Po ju kë do të ndiqni sonte?

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *