Xhupat, uniforma e re e street style dhe…. këtë vit vishen me gjithçka

Është ringjallje e viteve ’80 dhe ‘90 me shumë nostalgji, është rehati, është tendenca e modës  dhe një dëshirë për t’u mbrojtur nga i ftohti.

Gjithçka që duhet për Vjeshtë Dimrin 2017-2018 është sinonim i një fjale të vetme: Xhupat. të shpërndarë në të gjitha pasarelat më cool të stinës, janë padyshim protagonistët e street style, jo vetëm për në mal por edhe për në qytet.

Sportivë, të ngrohtë, të fryrë, me pupla, bomber&Co transforjmojnë çdo veshje në një look me të vërtetë tendencë. Po Xhupat jaën palltot e reja të stinës Vjeshtë -Dimër 2017-2018 dhe tashmë kombinohen me gjithçka

Nga pamjet më elegante tek ato më casual. Pra nëse doni vërtet të jeni cool këtë stinë duhet të dilni me një xhup me tegela, ose me një me pupla oversize.

Si vijinë? Idetë më të bukur atë modës dhe frymëzimet vijnë nga stili i rrugës. Është i domosdoshëm  për një stil bashkëkohor. Vishini në ajër të freskët. Dhe shfletoni galerinë tonë për të parë sesi kombinohen

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *