Tuna poston foto të djalit, sot ai mbush 6 muaj!

Gjashtë muaj kanë fluturuar që kur Tuna solli në jetë djalin e saj Tian, dhe i vogli i këngëtares ka ndryshuar dhe është rritur jashtëzakonisht shumë gjatë kësaj kohe!

 

Në nder të 6-mujorit të tij, Tuna ka ndarë në Instagram një foto të adhurueshme të djalit, ku Tiani qëndron mbi bateri i buzëqeshur, me sa duket në rrugën e mamasë së tij.

 

Tuna i ka dedikuar edhe një urim shumë të bukur, ku shkruan:

Dhe kështu, kaloi gjysmë viti nga jeta jote. Të shihje ty të rriteshe dhe të ndryshoje ka qenë eksperienca më e bukur e jetës sime. Ia vlen çdo shenjë dhe natë pa gjumë. Qofsh gjithnjë djali kurioz, aventurier dhe i qeshur që je sot!“.

 

Artistja po shijon çdo moment të eksperiencës së saj të mëmësisë. Nuk mund të harrohet edhe fotoja e shkrepur menjëherë pas lindjes së djalit, që mahniti të gjithë fansat.

 

Urojmë vetëm lumturi për familjen tuaj, Tuna!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *