Mango zbulon koleksionin Holidays me fushatën “’Before Midnight”

Mango shfaqi imazhet e koleksionit “Before Midnight” dedikuar  Festave 2017. Mes dantellave, kadifes dhe shkëqimit.

Dëshira për t’u vënë re, me shkëlqim, pëlhura “aristokratike”, të tilla si kadife. Dhe në ajër një atmosferë e lumtur dhe e gëzuar që ndjehet festive. Është koleksioni Mango Holidays, protagoniste e fushatës së nëntorit.

Ajo quhet “Para mesnatës” dhe përcjell të gjithë bukurinë dhe elegancën e palltove për t’u shfaqur në raste të veçanta, duke përfshirë festat e Krishtlindjeve.

Në skenë, Matthew Bell, Kit Butler, Alexis Petit, Aya Jones, Ruth Bell, Julia Hafstrom – një grup modelwsh të rinj që bredhin në Chinatown të Nju Jorkut natën, duke zbuluar sharmin dhe … pamjen festive.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *