Turi zbulon shumën e parave në zarfe për dasmën e tij

Kemi pasur disa dasma të famshme këtë vit, por Turjan Hyska dhe Orinda Huta ishin të parët ndër VIP-a që vunë kurorë. Ata celebruan dashurinë e tyre disa-vjeçare verën që shkoi, me një ceremoni madhështore, ku shumë personazhe morën pjesë.

Dasmës i ndihet ende atmosfera, pasi Turi, i ftuar mbrëmë në emisionin “Shiko kush luan”, u pyet sërish mbi të.

Pyetjes në lidhje me shumën e parave që të ftuarit kishin lënë në zarfe, Turi iu përgjigj:  “Shuma më e madhe ishte 5 mijë euro, kurse shuma më e ulët besoj 30 mijë lekë”.

Nuk dihet cili ishte personi që i dhuroi çiftit 5000 euro, por është padyshim një dhuratë fort zemërgjerë!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *