Dimri vjen me stilin luksoz country!

Kemi të bëjmë me një rikthim tek natyra. Me anën luksoze të stilit country këtë sezon. Çizmet, kapelet, këmishat, të gjitha këto janë një nga tendencat e këtij sezoni dimëror! Me materiale të mrekullueshme si kashmiri, të leshtat, pambuku biologjik, mëndafshi me detaje të printuara.

Alexander McQueen

Këto veshje të stilit country janë kaq bashkëkohore! Shtëpitë e njohura të modës si Gucci apo Loewe kanë sjellë në koleksionet e tyre kombinime fantastike me ngjyra e motive në harmoni e ekuilibër me njëra-tjetrën!

Ashley Williams

Ka edhe stilistë më romantikë si Erdem e Sonia Rykiel, të cilët kanë zgjedhur të rikthejnë imazhin tradicional të gruas së viteve ‘900, kuadratet dhe veshjet e bardha prej pambuku. Këtë dimër, inspirohuni prej tyre!

Coach 1941
DSquared2
Erdem
Gucci
House of Holland
Loewe
Nina Ricci
Preen nga Thornton Bregazzi
Sacai
Simone Rocha
Sonia Rykiel
easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *