Klea Huta dhe Elgit Doda “gdhendin” dashurinë e tyre në trup, ja çfarë kanë bërë

Gjithçka po ecën shumë shpejt papritur për Klea Hutën dhe Elgit Dodën, çiftin simpatik shqiptar.

Nëse më parë ata e mbanin të fshehur lidhjen e tyre, pa e pranuar publikisht, ata vendosën papritur të dilnin haptaz të gjithëve pak javë më parë, duke postuar të njëjtën foto romantike në profilet e tyre sociale.

 

Kështu, moderatorja simpatike dhe këngëtari i talentuar konfirmuan lidhjen e tyre, aq të përfolur nga të gjithë.

Por Klea dhe Elgiti nuk janë ndalur këtu. Në Instastory-n e tij, Elgiti ka ndarë hapin e radhës që ka ndërmarrë çifti, dy tatuazhe “King” dhe “Queen” për secilin prej tyre.

Gjërat duhet të jenë bërë vërtet serioze për ta, përderisa kanë vendosur ta gdhendin dashurinë e tyre në trup, apo jo?

Sido të jetë, urojmë t’i shohim gjithnjë kaq të lumtur!

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *