Shokon Rihanna, zbulohen fotot mbipeshë e plot celulit të këngëtares!

Rihanna është kthyer në emrin më të dashur ndër këngëtaret e muzikës pop, e kjo jo vetëm falë pamjes fizike, por edhe për karakterin tipik prej Riri. Nga ana tjetër, krahas angazhimeve artistike, këngëtarja ka lançuar së fundmi edhe  linjën e saj kozmetike, si dhe atë të veshjeve në bashkëpunim me Puma. Por, Rihanna është vënë në qendër të vëmendjes edhe për diçka tjetër përpos karrierës…

Tashmë, të gjithë e dimë se artistja ka shtuar në peshë, e kjo kuptohet edhe nga fotot zyrtare të saj. Megjithatë, fotoshopi i përdorur nuk zbulon gjithçka nga këngëtarja. Trupi i Riri-t të habit jo pak në foton e fundit të shpërndarë nga fansat.

Kofshët e mbushura shumë e të mbuluara me celulit, gjoksi i zmadhuar – kjo është pamja e re e Rihanna-s. Edhe pse shumica çuditen, këngëtarja nuk do t’ia di aspak për shtimin në peshë. Madje, ajo ndihet aq seksi sa të ekspozojë gjithçka, si në foton e mëposhtme. Sepse, e kemi thënë, Riri mbetet Riri!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *