Video që po çmend rrjetin, Johhny Depp seks treshe me dy femra!

Johnny Depp nuk është në periudhën e tij më të mirë, e këtë e kemi parë edhe nga skandalet lidhur me pagesën e taksave e shumëçka tjetër. Edhe pse baba i një vajze adoleshente, Depp nuk ka hequr dorë nga të qenurit seksi, duke flakur tutje të 50-tat. Çfarë ka bërë hollivudiani këtë herë?


Në internet po qarkullon video ku Depp shihet duke kryer marrëdhënie me dy femra. Skena të nxehta, rroba që shqyhen nga trupi, aktori i zhveshur…dhe në sfond një zë që dëgjohet “a do të vrisje për mua?” Bëhet fjalë për këngën e re të Marilyn Manson, “Kill for Me”, e artisti vështirë se i përshtatet të zakonshmes.


Depp ka pranuar të jetë pjesë e këtij realizimi, ndërsa duhet pranuar që aktori vazhdon të ruajë më së miri statusin prej mashkulli seksi. Manson dhe ylli i kinematografisë kanë një shoqëri të hershme, duke qenë se edhe vetë Johnny është i përfshirë në muzikën rock. Klipi është i një natyre mjaft erotike, me Depp që merr pjesën më të madhe të vëmendjes.


Madje, edhe në fillim të klipit paralajmërohet survejimi nga prindërit për moshën e mitur. Videon do ta gjeni më poshtë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *