Beyoncé  lançon e-shop për Krishtlindje, frymëzuar nga Lemonade

Është e vështirë të zgjedhësh më të bukurin. Do të jenë topat e Krishtlindjeve dhe jumpsuit?

beyoncé prodotti

Beyoncé, edhe pse nuk ka anonçuar projekte të reja muzikore në ardhje, nuk ka harruar për ju dhe ju ka rezervuar një surprizë pikërisht në kohën e Krishtlindjeve. Në site-n zyrtar ka lançuar linjën e saj të artikujve që përbëhet nga t-shirt, bluza me kapuç, tuta për të rritur dhe fëmijë, mbajtës për smartphonë, topa për pemën, ngjitëse të dobishme për çantën e shpinës.

Mbretëresha Bey ka ardhur si Babagjyshi i Krishtlindjeve me një thes të mbushur plot dhurata për të blerë për veten. Disa janë frymëzuar nga Lemonade, të tjera nga universi i saj dhe arrijnë te ne.

Këtu kemi vënë vetëm ato më të bukurat në mënyrë që të kuptoni se çfarë ju pret dhe t’ju tregojmë se sa kreativitet cool di të bëjë Beyoncé.

beyoncé pallina natale

Topi i pemës së Krishtlindjeve

Beyoncé prodottit-shirt

Beyoncé prodotti Bluza me kapuç

Beyoncé prodottiJumpsuit

Beyoncé prodottiNgjitës

beyoncé prodotti Mbajtës smartpone

Beyoncé prodottiletra dhuratash

Gjithsesi po presim që të vijnë edhe extension, për të pasur flokë si Mbretëresha Bey.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *