Emina Cunmulaj në pritje të fëmijës së dytë! Modelja tregon barkun shtatzënë

Do të jenë festa plot lumturi këto të fundvitit për Emina Cunmulaj, e cila e ka marrë tashmë dhuratën e saj, dhe u tregua aq e mirë sa e ndau me ne në Instagram.

Në një foto të mrekullueshme familjare, ku shfaqet Emina, bashkëshorti i Eminës dhe vajza e tyre Ella, ka edhe një pjesëtar të ri për familjen e tyre të vogël, ndodhur brenda barkut dukshëm të fryrë të modeles.

View this post on Instagram

Our family is growing ❤️👶🏻

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

“Familja jonë po rritet” – shkruan Emina.

Menjëherë kanë nisur like-t dhe komentet uruese për modelen bukuroshe dhe familjen e saj, të gjithë duke marrë pjesë në lumturinë e tyre.

Nuk dihet se sa muajshe shtatzënë është Emina, por që tashmë i ka nisur nuri i mamasë së ardhshme (për herë të dytë). Ajo duket e mrekullueshme me fustanin e saj blu të kadifenjtë.

Urime Eminës dhe bashkëshortit të saj, si dhe Ella-s së vogël për këtë vëlla apo motër që prindërit po i dhurojnë këto festa!

View this post on Instagram

Thankful Everyday ❤️

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

 

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *