Më në fund, pas shumë torturash, Rita zyrtarizon lidhjen me të dashurin e ri!

Uh, Rita na ka lodhur shumë në këtë drejtim! Sikur të mos mjaftonte numri i konsiderueshëm i romancave të kaluara, këngëtarja është përljekur ta mbajë të fshehtë lidhjen e re. Shoqëruar në eventin e një dite më parë nga boksieri Conor McGregor, fansat u tronditën duke menduar se kampioni ishte i dashuri më i ri i Ritës. E nuk do të kishte asgjë të keqe, nëse ai nuk do të ishte i lidhur dhe duke përjetuar eksperiencat e para të prindërimit!

View this post on Instagram

@thenotoriousmma

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Por, Rita i ka mohuar zërat nëpërmjet një fotoje të vetme. Me Andrew Watt përkrah, këngëtarja ka komfirmuar më në fund lidhjen e përfolur prej pothuajse një viti. “E mbrëmshmja”, ka shkruar Rita, duke shtuar disa ikona zemrash në fillim e në fund të frazës. Me pak fjalë, paraqitja spektakolare e Orës në Fashion Awards nuk erdhi e vetme, por solli edhe këtë lajm të mirë për fansat e artistes.

View this post on Instagram

❤️last night ❤️

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

View this post on Instagram

Mickkk n keeeeef…happy bday mama peet @ritaora

A post shared by WATT (@thisiswatt) on

Këngëtarja ka postuar parreshtur foto me Ricky Martin, Donatella Versace, Adriana Lima etj, e sa për këtë të fundit, duket se mes vajzave ka lidur një miqësi mjaft interesante. Më në fund, plot aktivitet nga Rita!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *