Më në fund, pas shumë torturash, Rita zyrtarizon lidhjen me të dashurin e ri!

Uh, Rita na ka lodhur shumë në këtë drejtim! Sikur të mos mjaftonte numri i konsiderueshëm i romancave të kaluara, këngëtarja është përljekur ta mbajë të fshehtë lidhjen e re. Shoqëruar në eventin e një dite më parë nga boksieri Conor McGregor, fansat u tronditën duke menduar se kampioni ishte i dashuri më i ri i Ritës. E nuk do të kishte asgjë të keqe, nëse ai nuk do të ishte i lidhur dhe duke përjetuar eksperiencat e para të prindërimit!

@thenotoriousmma

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on

Por, Rita i ka mohuar zërat nëpërmjet një fotoje të vetme. Me Andrew Watt përkrah, këngëtarja ka komfirmuar më në fund lidhjen e përfolur prej pothuajse një viti. “E mbrëmshmja”, ka shkruar Rita, duke shtuar disa ikona zemrash në fillim e në fund të frazës. Me pak fjalë, paraqitja spektakolare e Orës në Fashion Awards nuk erdhi e vetme, por solli edhe këtë lajm të mirë për fansat e artistes.

❤️last night ❤️

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on

Mickkk n keeeeef…happy bday mama peet @ritaora

A post shared by WATT (@thisiswatt) on

Këngëtarja ka postuar parreshtur foto me Ricky Martin, Donatella Versace, Adriana Lima etj, e sa për këtë të fundit, duket se mes vajzave ka lidur një miqësi mjaft interesante. Më në fund, plot aktivitet nga Rita!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.