S’prisnim ndryshe! DiCaprio në krahët e një tjetër modelje bionde

Që beqari i pandreqshën i Hollywood-it kishte qejf gratë bjonde, e akoma më shumë qejf nëse ishin edhe modele, e dinim. Prandaj nuk na bën shumë habi teksa shohmi se në krah të Leonado DiCaprio-s është një tjetër modele bukuroshe e pa dyshim me flokë të verdha.

Shumica e të dashurave të tij kanë qenë bjonde e modele. Fituesi i çmimit “Oscar” është kapur mat duke dalë nga shtëpia e Camila Morrone. Sipas mediave të huaja Leo dhe 20-vjeçarja janë në një lidhje romantike, ndonëse asnjëri prej tyre ka komentuar në lidhje me këtë.

DiCaprio u nda vetëm pak kohë më parë nga modelja gejrmane, Toni Garrn, me të cilën kishtemuaj që dilte. Epo duket se aktorit nuk i pëlqen aspak të humbë kohë, e tashmë duket i kënaqur në krahët e modeles bukuroshe.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *