Rita Ora kapet mat, në një tjetër romancë

Prej më shumë se një viti, çifti ishte përfolur në media për një romancë  mes tyre, por gjithçka ishte në kuadrin e një thashethemi pasi nuk ishte konfirmuar ende asgjë. Tashmë lajmi konfirmohet, pasi Rita Ora dhe Andrew Watt janë fotografuar së bashku.

Çifti është fotografuar gjatë një udhëtimi të tyre për pushme në Aspen, Kolorado, gjatë ditës së enjte. Këngëtarja 27- vjeçare mbante veshur një kostum skish me një kapelë të badhë dhe e maskuar me syze por nuk ka mundur t’u shpëtojë paparacve.

Andrew është një muzikant i njohur dhe kënga e tij “Seeing Red”, u shëndrua shumë shpejt të hitë. Fillimisht çifti është parë për herë të parë sëbashku në një festë në Romë gjatë tetorit të kaluar, pro zgjodhi ta mbante të fshehtë lidhjen e tyre. Këngëtarja me famë botërore, e cila është e njohur në të gjithë botën tashmë, është gjithmonë  e kujdesshme për ta mbajtur jetën e saj private sa më larg publikut.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *