Artistë, sportistë, biznesmenë, së bashku për të promovuar vlerat, kulturën e turizmin e Shqipërisë

Artistë, sportistë, biznesmenë, e njerëz që kanë dhënë ndikimin e tyre në fusha të ndryshme në trevat shqipfolëse, do të mblidhen për herë të parë së bashku, në një event që do të mbahet në Pallatin e Brigadave.

Bëhet fjalë për “Oda”, event i cili vjen për herë të parë e që pritet të mbahet më 20 janar të këtij viti, ku do të jenë të praishëm personalitetet më me ndikim në trevat shqiptare.

Nën moton: “Oda, mbrëmja gala e një fillimviti të ri, që nis nga rrënjët dhe shtrihet drejt së ardhmes”, ky event pritet të jetë ngjarja më e madhe e mbajtur ndonjëherë, ku do të promovohen vlerat, kultura dhe turizmi i Shqipërisë, Kosovës, Malit të Zi e Maqedonisë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *