Melania dhe Presidenti Trump drejt ndarjes?

Ky vit ka filluar me shumë probleme për presidentin amerikan Donal Trump, por problemet duket se nuk kanë prekur vetëm kabinetin e tij qeverisës por gjithashtu edhe jetën e tij personale. Këtë herë në media po flitet për një ndarje të çiftit presidencial.

Lajmi është publikuar pasi Melania nuk e ka shoqëruar baashkëshortin e saj  në vitën e tij në alpet Zvcerane. Sipas Daily Mail arsyeja e kësaj ftohjeje mes Melania dhe Trump janë thashethemet të cilat qarkulljnë për lidhjen intime të presidentit me një pornostare.

Sipas lajmit të publikuar pak kohë më parë, marrëdhënia mes Donald Trump dhe pornosares mmendohet se është zhvilluar gjatë vitit 2006, kohë kur Melania ishte shtatzënë me djali e tyre Barron.

Ende nuk ka një reagim nga Shtëpia e Bardhë për këtë çështje. Me herët gjatë vitit të kaluar Presidenti Trump është akuzuar edhe nga disa gra të tjera për ngacmime seksuale, akuza këto që ai i ka mohuar.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *