Doni të jeni në formë si Jennifer Granet? Epo mësoni sekretin e mëngjesit të saj!

Së bashku me stërvitjen, të gjithë personazhet e njohur VIP, pranojnë se një element mjaft i rëndësishëm i mbajtjes së trupit në formë, është edhe përdorimi i smoothie. Jessica Alba pretendon se ka pastruar fytyrën e saj duke konsumuar Smoothie, ndërsa tani aktorja Jennifer Granet po na jep recetën e smooothie që ajo konsumon.

Në përgatitje të rolit të saj për një film aksion, ajo po punon me dietologun e famshëm të VIP-ave, Kelly LeVeque, i cili i ka këshilluar asaj një pije me proteina e fibra të mjaftueshme për ta mbajtur plot me energji për orë të tëra. Aktorja tregon se tashmë prej kohësh, ajo po pi në mëngjes këtë pijë dhe ndjehet shkëlqyeshëm. Për fat të mirë ajo dha edhe recetën e plotë, duke na dhënë kështu mëndësinë ta provojmë edhe ne.

Një lugë gjelle fara liri

Një lugë gjelle fara chia

Një lugë gjele gjalp bajamesh

1 e ½ filxhn qumsh i ëmbëlsuar bajamesh

Spinaq të freskët

Një kub të vogël akull

Disa boronica të vogla

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *