Bye-bye Luiz Ejlli! Vajza e Jozefina Topallit fotografohet me të dashurin e ri

Vajza e ish- deputetes së PD, Jozefina Topalli është vendosur në qendër të vëmendjes ditëve të fundit dhe shkak për këtë është bërë ndarja nga këngëtari shkodran Luiz Ejlli.

Ndryshe nga ajo, Luizi ka bërë prononcime të ndryshme për portalet shqiptare, nga ku na çuditi deklarata e tij: ishte si një flluskë sapuni. Të gjithë vitet e qëndrimit me të, Luizi i përkufizoi si një flluskë sapuni që krijohent, sa vjen dhe bëhët më e madhe, merr ngjyrat e saj, bëhet një mrekulli dhe më pas çahet.

Kanë kaluar vetëm pak muaj, që ata nuk janë më bashkë, mirëpo duket se kanë mjaftuar për Megin që ta harrojë Luizin dhe të nisë një lidhje të re me dikë tjetër. Ajo është fotografuar në një kafene në kryeqytet së bashku me një djalë “misterioz”, të kapur për dore dhe duke qëndruar shumë afër njëri-tjetrit.

Të jetë vallë ky i dashuri i ri i Megit?

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *