Monica Bellucci nderohet nga Hollywood

Aktorja e famshme italiane, Monica Belluçi, është nderuar në Hollywood, ku ka marrë çmimin e mirënjohjes për karrierën e saj mjaftë të suksesshme në aktrim.

Belluçi është nderuar si një nga aktoret më të suksesshme në botën në “Festival Filming on Italy”. Në ceremoni ylli i kinemasë është shfaqur mjaftë tërheqëse.

Monica ka luajtur 67 filma duke përfshirë “Spectre,” “The Matrix Reloaded” dhe “The Passion of the Christ.” Ajo gjithashtu luajti një rol kyç në Season 3 of “Mozart in the Jungle.”

Monica Belluçi e cila është nëna e dy fëmijëve , pavarësisht moshës së saj ka treguar edhe njëherë se është në një superformë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *