Rita Ora me probleme serioze shëndeti, ja çfarë rrezikon

Këngëtarja më e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora, e cila momentalisht ndodhet në Paris për premierën botërore të filmit “Fitity Shades Freed”, e cila do të bëhet më 6 shkurt, ka hasur probleme serioze me shëndetin.

Rita ishte parashikuar të performonte me Liam Payne këngën “For You”, që është pjesë e filmit, por me shumë gjasa Rita nuk do të ngjitet në skenë.

Pas një konsulte mjekësore, këngëtarja është diagnostikar me laringit dhe mjekët gjithashtu e kanë diagostikuar me një infeksion serioz në grykë.

Por këngëtarja nuk duket se do të dorëzohet, ajo është shprehur se do të bëjë maksimumin për tu ngjitur në skenë dhe të jetë e pranishme në premierën e filmit Fifty Shades of Freed, më 6 shkurt.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *