Brenda shtëpisë luksoze të Gjyste Vulajt, festa surprizë që organizoi për ditëlindjen e djalit

Në shtëpinë e Gjyste Vulajt ka festë.

Djali i saj, Besarti feston 5 vjetorin dhe sigurisht mami Gjyste ka menduar që t’i bëjë një suprizë. Gjithçka ishte e menduar shumë mirë: ishin ftuar të gjithë shokët e ngushtë të Besartit, torta e tij e preferuar, ëmbëlsira të vogla shumë të shijshme dhe dekori i zbukuruar me tullumbace ku mbizotëronte ngjyra gri dhe jeshile.

Ka qenë vetë këngëtarja që ka zgjedhur të ndajë me ne disa foto nga festa, momenti i prerjes së tortës dhe gjithashtu disa foto të Besartit me shokët e tij. Ajo çfarë na tërhoqi vëmendjen është modeli i flokëve të bukuroshin 5 vjeçar, me disa vija në pjesën anësore të kokës, që Besarti ishte kujdesur ta tregonte në çdo foto që mami Gjystja shkrepte.

Jo pak vëmendje tërhoqi dhe shtëpia e këngëtares, ambiente shumë luksoze, të mobiluara me një stil shumë klasik ku mbizotëron ngjyra gri dhe gold.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *