Emily provokon sërish, publikon foto topless

Emily Ratajkowski modelja dhe aktorja e famshme amerikane, e cila njihet për fotohrafitë e saj provokuese dhe setet e nxheta, ka publikuar disa fotografi ku shfaqet në “Top Formë”.

Bukuroshja nuk ka zhgënjyer as këtë herë, teksa ka pozuar topless për markën e njohur të xhinseve DL196. Ajo ka treguar edhe një herë se është në një formë shumë të mirë trupore.

Modelja 26- vjeçare i bë e famshme pasi u shfaq në klipin e këngës “Blurred Lines”, ndërkohë që ajo ka një karrierë shumë të suksesshme jo vetëm si modele por edhe si këngëtare.

Emily ka marrë pjesë në disa filma mes tyre “Gone Girl”, “We are your frends”, “I feel pretty”. Ndërkohë edhe si modele, Emily ka parakaluar në pasarelat më të famshme në botë.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *