Justin dhe Selena kapen “mat”, shkëmbejnë puthje në publik

Justin Biber dhe Selena Gomez të cilët vitin e kaluar janë rikthyer sërish bashkë, këtë herë janë kapur mat në publik, ku çifti ka shkëmbyer puthje në rrugët e New York.

Ata janë lidhur dhe ndarë disa herë, ndërkohë që lajmin për rikthimin e tyre së bashku gjatë vitit të kaluar e ndoqi lajmi që familja e Selenës nuk e aprovonte aspak këtë lidhje, këngëtarja gjithsesi ka vendosur të ndjeki zemrën e saj.

Të dielën që lam pas, çifti i famshëm është fotografuar në rrugë duke u puthur dhe përqafuar duke mos u shqetësuar aspak nga faktin që shumë persona ishin duke kaluar dhe padyshim që nuk do të shpëtonin pa një fotografi të bërë publike.

Më herët këngëtarja gjatë një interviste është shprehur se nuk ndodhet në një moment të jetës së saj për shkak të problemeve shëndetësore, ndërkohë që mediat kanë raportuar se ajo është duke marrë trajtim mjekësor për shkak të depresionit.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *