E pashqetësuar nga sytë që po i shihnin, Ema Andrea fotografohet duke u puthur me partnerin

Ema Andrea është vendosur në qendër të vëmendjes së mediave dhe kjo jo për shkak të ndonjë roli të ekzekutuar me mjeshtëri nga ana e saj, por lidhjen me fotografin Eldon Luarasi.

E ftuar para pak ditësh në emisionin e mëngjesin në ‘Wake Up’ në Top Channel, Ema është shprehur se e ka zemrën plot, por duke mos treguar asgjë më tepër për të romancë që po përjeton. Pavarësisht kësaj, nuk ka preferuar që të thërrasë me të madhe që ta mësojë e gjithë bota, ashtu sikurse as nuk përpiqet që ta fshehë, por po e jeton në mënyrën e saj.

Dhe këtë e tregojnë më së miri këto të fotë sjella nga Story.al ku shfaqet shumë e lumtur krah Eldonit, të cilit i ka dhuruar puthje në publik, e pashqetësuar nga sytë e njerëzve.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *