Dikur ishin pjesë e një skuadre, Gentian Zenelaj kritika Ermalit

Ata u bënë të famshëm për publikun shqiptar me pjesmarrjen në “Portokalli” dhe më pas shkëlqyen në spektaklin e humorit “Apartamenti 2XL”. Sekreti i tyre? Miqësia që kanë me  njëri- tjetrin.

Por Gentian Zenelaj, nuk harron që herë pas here të bëjë edhe kritika kur i shikon ato të nevojshme për miq e tij dhe këtë ka bërë edhe këtë herë. I ftuar në emisionin “Lartë e poshtë”, Genti ka i ka bërë një kritikë Ermal Mamaqit.

“I respektoj të gjithë kolegët dhe nuk para shaj njeri, më tepër se sa mund të bëj vërejtje konstruktive për njerëz. Ermali ka qenë ndër të parët që ka nisur një shoë, por në ndryshim nga programet e tij të mëparshme ai është bërë më serioz. Por Ermali nuk duhet të jetë serioz, sepse ai është fantastik për atë që është dhe me natyrën që ka”, është shprehur Genti

Gjithashtu i pyetur nëse ai do të dëshironte të drejtonte një emission humoristic, Genti është shprehur se ai nuk është ende gati për një format të tillë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *