Ku mbeti Ledioni? Sara ‘arratiset’ me shokun e ngushtë!

Udhëtimet e Sarës dhe Ledionit janë ndër më të shpeshtat në radhët e personazheve, e duket sikur rrallë herë çifti gjendet brenda kufijve vendas. Ose të paktën, këtë paraqesin postimet e tyre në rrjetet sociale. Ndonëse Ledioni kujdeset më shumë të publikojë imazhe nga emisionet që drejton, Sara përqendrohet së tepërmi tek London.

View this post on Instagram

❄️

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa) on

Këtë herë, trashëgimtarja e Top Channel është ‘arratisur’ përsëri jashtë kufijve, e siç mund të kuptohet, nuk ka qenë e pashoqëruar. Me Londonin dorë për dore, ajo ka shkruar: “Shoku i ngushtë i mamit”. Duket se këtë foto, Sara ia ka dedikuar vetëm të birit, ndërsa Liço me siguri do të jetë fotografi në këtë rast.

View this post on Instagram

mamas best friend

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa) on

Imazhet e çiftit i kemi parë jo pak, edhe pse vogëlushi i tyre është protagonist në rrjetet sociale. Një mik i ngushtë për kokë ky i Sarës!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *