Lori poston foto nga pushimet, por diçka na bëri vërtetë habi!

Duket sikur pushimet e Lori Hoxhës nuk do të mbarojnë kurrë. Aktualisht ajo po shijon disa ditë ekzotike, ndërsa ka postuar edhe sot një foto në Instagram, ku shfaqet e veshur sportive dhe mjaft në formë. Kjo nuk na bën ndonjë habi, sepse Lori është gjithmonë super në formë, por çudi na bëri përshkrimi që ajo i bëri fotos.

“Vite më parë kur po kthehesha nga Evropa Perëndimore, ndodhesha jashtë Barcelonës duke ecur rreth malit Tibidabo. Kur isha në fund të këtij rrugëtimi u gjenda përballë një liqeni shumë të izoluar me pemë mjaft të larta rreth e përqark,”, ka shkruar Lori. Ndoshta nuk ju kujtohet, por është një pjesë e një tregimi të një nga skemat më të gazmore të serialit “Friends”.

Lori ka kujtuar në këtë mënyrë personazhin Tribiani, i cili, në këtë tregim, dëshironte që që vajzat me të cilat dilte të kryenin marrëdhënie seksuale me të. Veçse na risolli në vëmendje serialin e famshëm dhe batutat e tij, nuk e dimë se çfarë ka pasur në mendje, apo se çfarë ka dashur të thotë Lori me këto rreshta.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *