Klea Huta është në këtë foto, apo po na bëjnë sytë neve?

Ajo ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave  rozë për shkak të lidhjes me kantautorin e njohur Elgit Doda.

Ndonëse qarkulluan foto të sajat me Elgitin teksa po drekonin në një nga restorantet në jug të vendit, Klea e mohoi se mes tyre ka diçka më tepër se shoqëri, por koha na tregoi të kundërtën. Pas shumë mohimesh, deklaratave që binin ndesh me njëra-tjetrën, Klea dhe Elgiti u panë së bashku në natën finale të ‘Kënga Magjike’.

Mirëpo kësaj radhe, nuk do të flasim për raportin me Elgitin, por për një ndryshim të saj në pamjen e jashtme: sytë bojëqielli. Nuk e dimë nëse ka vendosur lente është apo ndonjë efekt në Snapchat, por duhet thënë që duket shumë e bukur.

A nuk mendoni dhe ju kështu?

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *