Vazhdojnë trendet e çmendura, njihuni me vetullat aureolë!

Nëse jeni një tifoz i trendeve të çmendura të vetullave, atëhere përgatituni për ardhjen e më të pazakontit. Vetulat aureolë! Të frymëzuara pikërisht nga rrethi që kanë në kokë engjëjt nëpër filmat vizatimorë, këtë trend e ka sjellë një 16-vjeçare e quajtur Hannah Lyne.

“Po bisedoja me një mikeshën time dhe po mundoheshim të gjenim një ide të re, pastaj pa pritur më erdhi mendimi t’i bashkoja vetullat”, ka thënë ajo në një ntervistë për POPSUGAR.

Kishim parë tende të ndryshme e nga më të çuditshmit, por nuk na e ksihte marrë mendja se do të vinte edhe një trend i tillë. i pazakontë, por hyjnorë. Ju si mendoni?

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *