Angela Maritni lë modelingun? Ja çfarë ka arritur këtë herë

Angela Martini është një nga modelet më të njohura shqiptare në skenën ndërkombëtare të modës dhe si e tillë është në qendër të vëmendjes së medias gjatë gjithë kohës.

Por nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale bukuroshja ka bërë të ditur se ndoshta ka ardhur momenti për të që të mos jetë më aq e përkushtuar ndaj modelingut.

Bëhet fjalë për një çertifikatë që modelja e ka marrë si trajnere jete. “Një tjetër qëllim jete i arritur!”-ka shkruar në një postim në Instastory,Angela.

Tashmë na mbetet vetëm të presim dhe të shohim nëse Angle do të heqi dorë nga modelingu për të filluar të ushtrojë profesionin e ri që ajo ka tani.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *