Më në fund! Për herë të parë, dikush nga familja mbretërore sapo hapi Instagram

Princesha Eugenie, e bija e princit Andrew dhe Sarah Ferguson, është bërë anëtarja e parë e familjes mbretërore që ka hapur një llogari në Instagram.

Një vendim i padëgjuar më parë në familjen mbretërore britanike që të gjithë i çuditit. Ajo ka vetëm 2 ditë që ka një profil të sajin në Instagram dhe ka arritur në mbi 14.8 K ndjekës. Postimi i parë është bërë në datën 8 Mars, në ditën e gruas teksa ishte e pranishme në një koncert bamirësie ku mbajti një fjalim prekës për të fëmijët që vuajnë nga deformime të shpinës kurrizore.

E ndërsa postimi i dytë është bashkë me bashkëshortin e saj, shoqëruar me një dedikim gazmor. “Mendoni se Jack said tha diçka për të qeshur”, shkruan ajo.

Think Jack said something funny!

A post shared by Princess Eugenie (@princesseugenie) on

Shpresojmë që edhe anëtarët e tjerë të ndjekin shembulllin e saj.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *