Të gjitha fashionistet në botë po i kapin flokët kështu, në Shqipëri deri më tani Orinda është e vetmja

Flokët e viteve ’90 janë rikthyer sërish në modë. E dini përse bëhet fjalë? Për kapëset që deri më tani ne i kemi quajtur ‘kapëset e gjyshet’. Çdo fashion blogere e modës, në Shqipëri ndoshta më pak, e kanë përqafuar këtë trend, ndonëse i sjellë në një formë më trendy.

Këto kapëse krijojnë imazhin e një vajze të vogël, sportive, por njëkohësisht edhe elegante. Sa i përket personazheve shqiptarë, përveç Orinda Hutës, nuk e kemi parë tek asnjë tjetër.

Më poshtë do t’ju sjellim disa mënyra sesi mund t’i vendosni.

Ja dhe bukuroshja Orinda Huta.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *