Vera po afron, kështu që hidhuni dhe mësoni cilat janë rroba banjet më “in”

Ndonëse këtë javë vendin e kanë ‘pushtuar’ shirat, mund ta keni paksa të vështirë që të mendoni për verë, plazhin, diellin, por mendojmë që është koha e duhur.

Edhe pak javë javë, edhe vera erdhi, kështu që duhet të keni nisur të mendoni jo vetëm që të keni një trup të tonifikuar, për ta eksopzuar sa më shumë në plazh, por edhe rrobat e banjet e duhura që do t’ju bënin të dukeshin shumë bukur. Më poshtë do t’ju sjellim disa modele rroba banje që nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj verore; ka stile për ato vajza që duan të ekspozojnë sa më shumë punën e palodhur që kanë bë gjatë vitit në palestër, por edhe për ato që janë treguar paksa më bujare me veten, kanë ngrënë çfarë kanë pasur dëshirë dhe format e tyre trupore nuk janë ditët e tyre më të mira.

Ju ku e gjeni veten?

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *