Ema Andrea ndahet nga i dashuri? Ja se çfarë thotë aktorja…

Prej disa kohësh përflitej për romancën mes Ema Andreas dhe Eldon Luarasit. Pikturat e realizuara nga ky i fundit me personazh qendror Emën, dukeshin se i shtonin edhe më shumë vërtetësi lajmeve që qarkullonin në portale. Pak kohë më parë, u aludua për një ndarje të mundshme mes çiftit, por si qendron e vërteta?

Në intervistën për ‘Thumb’, Ema është pyetur lidhur me jetën e saj personale. Edhe pse pa dhënë një përgjigje të drejtpërdrejtë, ajo çka ka shprehur aktorja të lë të kuptosh se Andrea dhe Luarasi nuk janë më së bashku. “Për jetën time personale kam folur shumë. Jetoj hapur. Nëse jam e lumtur, jam e lumtur, nëse jam e trishtuar si sot, jam e trishtuar. Gjërat që nuk funksionojnë, ndikojnë. Ka momente që më ikën dashuria për jetën. Kur të ndodhin, hapi derën. Por, kalon…”, ka thënë Ema, duke na bërë të mendojmë se për momentin nuk po e përjeton më historinë e dashurisë me piktorin.

View this post on Instagram

#Fest56 Outfit @kohar_tirana ❤❤❤

A post shared by Ema Andrea (@emaandrea1) on

Edhe pse mund të mos jetë një ndarje përfundimtare, nuk dihet nëse do të ketë një rikthim të mundshëm. Të dy u përpoqën ta mbanin disi private marrëdhënien mes tyre, megjithatë nuk mund të themi se kemi parë pak nga udhëtimet apo momentet e kaluara pranë njëri-tjetrit.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *