Me këtë deklaratë për vajzën, e kuptuam që marrëdhënia e Selenës me mamin e saj është ‘keq’

Kjo deklaratë e mamit të Selena Gomez, Mandy Teefey e ka vërtetuar më së miri se marrëdhënia me të bijën nuk është aspak e mirë. Të gjithë po flasin për ndarjen e Selenës dhe Justin Bieber dhe të gjithë duan të dinë nëse është pikërisht ajo shkaktarja, por e pyetuar nga E!, nëse thashethemet janë të vërteta, Mandy u shpreh se nuk është aspak në dijeni.

“E dini ju! Ne nuk flasim për këtë gjë”, u shpreh ajo.


Mamaja e Selenës nuk ka qenë aspak dakord me ribashikim e vajzës së saj me këngëtarin e hitit ‘Sorry’. Madje para pak kohësh, u raportua se ajo përfundoi në spital pas një debati me 25-vjeçaren, pikërisht për këtë arsye.

Në muajin janar, ajo doli hapur kundër rikthimit të Selenës në krahët e Justin. Ajo u shpreh se nuk ishte aspak e lumtur kur ka mësuar për tëkë vendim, por pajtohet me vajzën e saj për aq kohë sa ajo është mirë, e sigurt dhe mbi të gjitha e shëndetshme. Teksa Selena ka marrë një periudhë pushimi, Justin është parë në krahët e supermodeles 22- vjeçare Baskin Champion.

Ju po e kuptoni se çfarë po ndodh me çiftin…se je jo.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *